KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556011
nr 1455 6011
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, segelbåtar. Olja på pannå, 28x41cm, yttermått inklusive ram: 46x59cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:03:50
100 kr
150 kr